Hakkında

Ben kimim? Cidden kim olduğum hakkında pek fikrim yok ama şöyle biz özetliyelim

2002’de Sakarya da doğdum. 2002 Olsam bile 10.sınıf öğrencisiyim sebebi sınıfta kalma değil daha hiç yaşamadım. Sorun sadece hastalığımdan kaynaklanmıştı neyse uzun hikaye hiç girmeyelim, küçüklüğümden gelen bilgisayar merakından dolayı yazılıma meraklıyım bunun yanında artık yazılımlarda çıkan hatalardan dolayı araştırma yapmak hobim oldu ?? Bisiklete binmek, yüzmek, kitap okumak, sorgulamak ve müzik dinlemek gibi hobilerim var. Ah neredeyse unutuyordum ?? tabi bir de blog yazmak var ?? Neyse biraz özet geçtim kendimden.

Roblox nedir?

Roblox, 8-18 yaşındaki kişileri hedefleyen bir MMOG oyunudur. Oyunda kullanıcılar diğer kullanıcıların görebileceği çeşitli şekiller ile kendi dünyalarını yaratabilir ve ya farklı kullanıcılar tarafından yapılan oyunları oynayabilir tabi kendi oyununuzu yapmanız daha zevkli. Roblox’ta oyun yapmak için sadece Roblox Studio indirmeniz gerekiyor ve Studio uygulamasında lua destekli oyunlar yapabilirsiniz ve bende size lua yı A-Z ‘ye kadar anlatacağım ?? fakat çeviriler ile daha anlaşılır şekilde makaleler paylaşacağım

Vedalaşma zamanı

Artık bitirelim bu yazımızı ?? Yeni yazacağım yazı hakkında birtakım bilgiler vermek isterdim ama sürprizi kaçar ?? Sadece şunu söyleyebilirim, kısa bir süre içerisinde yayınlayacağım ?? Dilerim ilginizi çekecek nitelikte olur ??